Aθλητικα

Με πολλές συμμετοχές και πρωτιές ο ΑΚΟΛ στον Αγώνα Ανωμάλου Δρόμου στην Αλίαρτο

Με πολυπληθή ομάδα συμμετείχε ο ΑΚΟΛ στον Περιφερειακό Αγώνα Ανωμάλου Δρόμου, που διοργάνωσε η Ε.Α.Σ.-ΣΕΓΑΣ Στερεάς Ελλάδος & Εύβοιας, οι οποίοι πραγματοποιήθηκαν στους κήπους Αλιάρτου,  με την υποστήριξη του Δήμου Αλιάρτου-Θεσπιών και τη γραμματειακή βοήθεια των μελών του ΑΚΟΛ. Οι συμμετέχοντες αθλητές και αθλήτριες του ΑΚΟΛ ανά αγώνισμα και οι επιδόσεις τους είναι :

ΑΓΩΝΙΣΜΑ 5.500 μ. ΕΦΗΒΩΝ-ΑΝΔΡΩΝ

  • ΜΙΓΑ ΚΩΝ/ΝΟΣ, με χρόνο 18:44:32, τερμάτισε στην 2η θέση. 

ΑΓΩΝΙΣΜΑ 1.100 μ. ΑΓΟΡΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

  • ΡΟΥΣΟΥ ΝΙΚΗΤΑΣ, με χρόνο 4:00:41, τερμάτισε στην 2η θέση.
  • ΖΥΓΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ, με χρόνο 4:06:48, τερμάτισε στην 3η θέση.
  • ΔΗΜΑΚΗΣ ΟΡΦΕΑΣ, με χρόνο 4:25:10, τερμάτισε στην 8η θέση.
  • ΜΠΑΡΛΟΣ ΘΑΝΟΣ, με χρόνο 4:31:41, τερμάτισε στην 9η θέση.
  • ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ, με χρόνο 4:40:65, τερμάτισε στην 12η θέση.
  • ΣΤΥΛΙΑΝΕΣΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ, με χρόνο 4:58:83, τερμάτισε στην 15η θέση. 

ΑΓΩΝΙΣΜΑ 1.100 μ. ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

  • ΖΟΥΡΝΗ ΜΑΡΙΑ, με χρόνο 4:24:62, τερμάτισε στην 5η θέση.
  • ΖΥΓΟΓΙΑΝΝΗ ΝΑΝΣΥ, με χρόνο 4:28:94, τερμάτισε στην 6η θέση.
  • ΣΥΡΟΥ ΑΝΝΑ, με χρόνο 5:08:93, τερμάτισε στην 13η θέση.
  • ΜΙΧΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ, με χρόνο 5:18:18, τερμάτισε στην 16η θέση.
  • ΣΤΥΛΙΑΝΕΣΗ ΜΑΡΙΑ, με χρόνο 5:20:94, τερμάτισε στην 17η θέση. 

ΑΓΩΝΙΣΜΑ 2.200 μ. ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ  Α

  • ΝΤΕΝΙΣ ΦΙΡΑ, με χρόνο 7:09:06, τερμάτισε στην 1η θέση.
  • ΚΟΤΣΩΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ, με χρόνο 7:24:13, τερμάτισε στην 2η θέση.
  • ΚΑΣΟΥΤΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, με χρόνο 7:44:87, τερμάτισε στην 7η θέση.
  • ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΠΑΥΛΟΣ, με χρόνο 7:45:54, τερμάτισε στην 8η θέση.
  • ΜΑΣΤΡΟΘΑΝΑΣΗΣ ΑΡΣΕΝΙΟΣ, με χρόνο 7:59:23, τερμάτισε στην 9η θέση.
  • ΔΗΜΑΚΗΣ ΙΑΣΩΝΑΣ, με χρόνο 8:05:81, τερμάτισε στην 10η θέση.
  • ΚΟΤΣΩΝΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ, με χρόνο 8:07:69, τερμάτισε στην 11η θέση.
  • ΛΑΖΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, με χρόνο 11:10:60, τερμάτισε στην 18η θέση.
  • ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ, με χρόνο 11:10:63, τερμάτισε στην 19η θέση. 

ΑΓΩΝΙΣΜΑ 1.100 μ. ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ  Α

  • ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ, με χρόνο 4:28:27, τερμάτισε στην 7η θέση.
  • ΝΙΚΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ, με χρόνο 4:43:32, τερμάτισε στην 11η θέση.
  • ΓΕΡΑΚΙΟΥ ΣΕΜΙΝΑ, με χρόνο 4:50:32, τερμάτισε στην 13η θέση.
  • ΜΠΟΥΡΛΗ ΘΕΟΦΑΝΙΑ, με χρόνο 4:57:60, τερμάτισε στην 14η θέση.
  • ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΕΛΕΝΑ, με χρόνο 5:02:29, τερμάτισε στην 15η θέση. 

ΑΓΩΝΙΣΜΑ 3.300 μ. ΠΑΙΔΩΝ

  • ΑΙΓΙΝΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, με χρόνο 10:52:50, τερμάτισε στην 1η θέση.
  • ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ, με χρόνο 10:59:50, τερμάτισε στην 3η θέση.
  • ΚΕΛΕΜΕΝΥ ΤΖΟΝΥ, με χρόνο 11:50:50, τερμάτισε στην 6η θέση.
  • ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, με χρόνο 13:09:80, τερμάτισε στην 9η θέση.

ΑΓΩΝΙΣΜΑ 2.200 μ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

  • ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ, με χρόνο 9:47:50, τερμάτισε στην 8η θέση.
  • ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΕΥΣΤΑΘΙΑ, με χρόνο 10:24:80, τερμάτισε στην 9η θέση.

ΑΓΩΝΙΣΜΑ 3.300 μ. ΝΕΑΝΙΔΩΝ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ

  • ΝΤΟΜΠΡΟΜΙΡΟΒΑ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ, με χρόνο 13:51:20, τερμάτισε στην 2η θέση. 

ΑΓΩΝΙΣΜΑ ΣΚΥΤΑΛΗ 4 Χ 600 μ. ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ  Β

Με χρόνο 10:31:51, οι αθλητές του ΑΚΟΛ ΛΑΖΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ, ΜΠΑΡΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ & ΚΟΤΣΙΚΩΝΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ, τερμάτισαν στην 2η θέση.

 

ΑΓΩΝΙΣΜΑ ΣΚΥΤΑΛΗ 4 Χ 600 μ. ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ  Β

Ο ΑΚΟΛ συμμετείχε με δύο ομάδες

  • Με την 1η ομάδα αγωνίστηκαν οι ΚΑΛΟΓΡΗΑ ΕΦΗ-ΠΕΝΥ, ΓΕΡΑΚΙΟΥ ΣΕΜΙΝΑ, ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΕΛΕΝΗ & ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ, με χρόνο 10:32:41, τερμάτισαν στην 1η θέση.
  • Με την 2η ομάδα αγωνίστηκαν οι ΠΑΠΑΛΑΜΠΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ, ΝΙΚΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ, ΜΠΟΥΡΛΗ ΘΕΟΦΑΝΙΑ & ΛΑΛΕΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑΝΑ, με χρόνο 12:09:29, τερμάτισαν στην 4η θέση. 

ΑΓΩΝΙΣΜΑ ΣΚΥΤΑΛΗΣ 4 Χ 300 μ. ΜΙΝΙ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ

Ο ΑΚΟΛ συμμετείχε με τρεις ομάδες

  • Με την 1ηομάδα αγωνίστηκαν οι ΡΟΥΣΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ, ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ, ΜΠΑΡΛΟΣ ΘΑΝΟΣ & ΖΥΓΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ, με χρόνο 4:10:27, τερμάτισαν στην 1η θέση.
  • Με την 2η ομάδα αγωνίστηκαν οι ΔΗΜΑΚΗΣ ΟΡΦΕΑΣ, ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ, ΚΟΤΣΩΝΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ & ΖΑΜΠΑΣ ΣΠΥΡΟΣ, με χρόνο 4:34:06, τερμάτισαν στην 4η θέση.
  • Με την 3η ομάδα αγωνίστηκαν οι ΛΙΤΣΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ, ΠΑΠΙΩΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ, ΜΑΚΡΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ & ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΗΣ ΧΑΡΗΣ, με χρόνο 4:43:13, τερμάτισαν στην 5η θέση. 

ΑΓΩΝΙΣΜΑ ΣΚΥΤΑΛΗ 4 Χ 300 μ. ΜΙΝΙ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

Ο ΑΚΟΛ συμμετείχε με τρεις ομάδες

  • Με την 1η ομάδα αγωνίστηκαν οι ΖΟΥΡΝΗ ΜΑΡΙΑ, ΣΩΛΗΝΑΡΑΙΟΥ ΣΟΦΙΑ, ΜΠΟΓΔΑΝΟΥ ΑΝΝΑ & ΚΑΡΟΥΖΟΥ ΙΩΑΝΝΑ, με χρόνο 4:24:02, τερμάτισαν στην 3η θέση.
  • Με την 2η ομάδα αγωνίστηκαν οι ΚΡΑΒΑΡΙΤΗ ΙΩΑΝΝΑ, ΧΟΝΔΡΟΥ ΦΕΝΙΑ, ΖΥΓΟΓΙΑΝΝΗ ΝΑΝΣΥ & ΡΑΠΤΗ ΣΟΦΙΑ, με χρόνο 4:39:94, τερμάτισαν στην 4η θέση.
  • Με την 3η ομάδα αγωνίστηκαν οι ΜΙΧΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ, ΣΤΥΛΙΑΝΕΣΗ ΜΑΡΙΑ, ΖΩΝΑ ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ & ΓΚΟΥΤΣΑΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ, με χρόνο 5:06:90, τερμάτισαν στην 5η θέση. 

ΑΓΩΝΙΣΜΑ ΣΚΥΤΑΛΗ 4 Χ 300 μ. ΜΙΚΤΗ

  • Κατάκτηση της 2ης θέσης με τους ΜΠΑΡΛΟ ΘΑΝΟ, ΚΡΑΒΑΡΙΤΗ ΙΩΑΝΝΑ, ΣΤΥΛΙΑΝΕΣΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ & ΚΑΦΡΙΤΣΑ ΙΩΑΝΝΑ, με χρόνο 4:38:12, τερμάτισε στην 2η θέση.Την αποστολή συνόδευσαν οι προπονητές του Ομίλου Δημήτρης Σκαπέτης, Λουκάς Μαργαρίτης, Μαργαρίτα Λάμπρου & Νατάσα Τάγκαλη.
Πατήστε για να σχολιάσετε

Πρέπει να έχετε λογαριασμό για να στείλετε σχόλιο Σύνδεση

Αφήστε απάντηση

Πιο δημοφιλή

To Top